© 2013-2017 - 1o Δημοτικό Σχολείο Φλώρινας

Δημιουργία & Συντήρηση: Χρήστος Ρασπόπτσης

ο

Κοπή Βασιλόπιτας 2013

Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων - 1ου Δημοτικού Σχολείου Φλώρινας

Ο Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων του 1ου Δημοτικού Σχολείου Φλώρινας , με αφορμή την εκδήλωση για τη κοπή της βασιλόπιτας του συλλόγου, που έγινε προ ημερών, θα ήθελε να ευχαριστήσει και δια μέσω του τύπου όλους όσους με την προσφορά τους στήριξαν την εκδήλωση.

Ο τυχερός της βασιλόπιτας ήταν ο μαθητής  του τμήματος Γ2 ΓΙΑΝΝΟΣ ΜΗΝΟΣ που κέρδισε ένα ποδήλατο, προσφορά του συλλόγου μας.

Παράλληλα πραγματοποιήθηκε η κλήρωση των δώρων που προσέφεραν με αμέριστη προθυμία φορείς και σύλλογοι της πόλης μας.

Το Δ.Σ. του Συλλόγου αισθάνεται την ανάγκη να ευχαριστήσει ιδιαίτερα τους παρακάτω φορείς και συλλόγους  για την προσφορά των δώρων στα παιδιά μας.

Ανακοινώνουμε επίσης τους νικητές:

1. Balla d’oro (Δωρεάν συνδρομή έως το τέλος της χρονιάς) - ΝΙΚΗΤΗΣ ο Άγγελος Αιβαλιώτης

2. Ρυθμική εκγύμνασης (κ Γεωργία Ιορδάνου) (Δωρεάν τρίμηνη συνδρομή) - ΝΙΚΗΤΡΙΑ η Ελευθερία Γιώση

3. Π.Α.Σ. Πήγασος Α’-Β’ Τμήμα (Δωρεάν ετήσια συνδρομή) - ΝΙΚΗΤΗΣ ο Παύλος Κυριακόπουλος

4. Π.Α.Σ. Πήγασος Γ’-Δ’ Τμήμα (Δωρεάν ετήσια συνδρομή) - ΝΙΚΗΤΗΣ ο Χρήστος Μαρκόπουλος

5. Τμήμα ”Hip Hop” (κ Αγγελική Σουμπάση) (Δωρεάν συνδρομή έως το τέλος της χρονιάς) - ΝΙΚΗΤΡΙΑ η Μαρία Λαζαρίδου

6. Π.Α.Σ. Φλώρινας – Τμήμα ποδόσφαιρο (Δωρεάν τρίμηνη συνδρομή) - ΝΙΚΗΤΗΣ ο Βασίλης Φιλίππου

7. SHOOTERS Basketball Academy (Δωρεάν ετήσια συνδρομή) - ΝΙΚΗΤΗΣ ο Μαρίνος Κουτρουμπάς

8. Κινηματογραφικής Λέσχης (Δωρεάν εισιτήριο εισόδου) - ΝΙΚΗΤΗΣ ο Δημήτρης Στεφανίδης

9. Κινηματογραφικής Λέσχης (Δωρεάν εισιτήριο εισόδου) - ΝΙΚΗΤΗΣ ο Σταύρος Μαρκόπουλος

10. Κινηματογραφικής Λέσχης (Δωρεάν εισιτήριο εισόδου) - ΝΙΚΗΤΗΣ ο Δημήτρης Σαλιάκου

11. Κινηματογραφικής Λέσχης (Δωρεάν εισιτήριο εισόδου) - ΝΙΚΗΤΗΣ ο Αντώνης Ιωάννου

12. Κινηματογραφικής Λέσχης (Δωρεάν εισιτήριο εισόδου) - ΝΙΚΗΤΗΣ ο Αλέξης Μαλεσάγκος

13. Λέσχη Πολιτισμού – Τμήμα Ζωγραφικής (Δωρεάν ετήσια συνδρομή) - ΝΙΚΗΤΡΙΑ η Βασιλική Τράιτση

14. Λέσχη Πολιτισμού – Τμήμα Σκάκι (Δωρεάν ετήσια συνδρομή) - ΝΙΚΗΤΗΣ ο Αποστόλης Καβάτσης

15. Φ.Σ.Φ. «Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ» – Τμήμα Ζωγραφικής (Δωρεάν συνδρομή έως το τέλος της χρονιάς) - ΝΙΚΗΤΡΙΑ η Άννα Τσακού

16. Σύλλογος Ορειβασίας Χιονοδρομίας «Σ.Ο.Χ.» (Δωρεάν ετήσια συνδρομή) - ΝΙΚΗΤΡΙΑ η Βίβιαν Ρασπόπτση

17. Σύλλογος Αντισφαίρισης «ΣΑΡΙΣΕΣ» (Δωρεάν ετήσια συνδρομή) - ΝΙΚΗΤΗΣ ο Δημήτρης Αντωνιάδης

18. Λύκειο Ελληνίδων – Παιδικό Χορευτικό (Δωρεάν συνδρομή έως το τέλος της χρονιάς) - ΝΙΚΗΤΡΙΑ η Αργυρή Αναγνωστοπούλου

19. Σύλλογος Ηπειρωτών - Παιδικό Χορευτικό (Δωρεάν εξάμηνη συνδρομή) - ΝΙΚΗΤΗΣ ο Νικόλαος Σβίρος

20. Σύλλογος Ηπειρωτών - Παιδικό Χορευτικό (Δωρεάν εξάμηνη συνδρομή) - ΝΙΚΗΤΗΣ ο Φίλιππος Χατζητύπης

21. Σύλλογος Θεσσαλών- Παιδικό Χορευτικό (Δωρεάν τρίμηνη συνδρομή) - ΝΙΚΗΤΡΙΑ η Δήμητρα Αποστόλου

22. Σύλλογος Θεσσαλών - Παιδικό Χορευτικό (Δωρεάν τρίμηνη συνδρομή) - ΝΙΚΗΤΡΙΑ η Αναστασία Καραδήμα

23. ΕΥΞΕΙΝΟΣ ΛΕΣΧΗ - Παιδικό Χορευτικό (Δωρεάν συνδρομή έως το τέλος της χρονιάς) - ΝΙΚΗΤΡΙΑ η Δήμητρα Παπαδοπούλου

24. ΕΥΞΕΙΝΟΣ ΛΕΣΧΗ - Παιδικό Χορευτικό (Δωρεάν συνδρομή έως το τέλος της χρονιάς) - ΝΙΚΗΤΡΙΑ η Αντωνία Καρατζά

25. ΕΥΞΕΙΝΟΣ ΛΕΣΧΗ - Παιδικό Χορευτικό (Δωρεάν συνδρομή έως το τέλος της χρονιάς) - ΝΙΚΗΤΡΙΑ η Παυλίνα Σαπαλίδου

26. ΕΥΞΕΙΝΟΣ ΛΕΣΧΗ - Παιδικό Χορευτικό (Δωρεάν συνδρομή έως το τέλος της χρονιάς) - ΝΙΚΗΤΗΣ ο Παύλος Ιωαννίδης

27. ΕΥΞΕΙΝΟΣ ΛΕΣΧΗ - Παιδικό Χορευτικό (Δωρεάν συνδρομή έως το τέλος της χρονιάς) - ΝΙΚΗΤΗΣ ο Χρήστος Συγγάρης

28. Όμιλος Ξιφασκίας Φλώρινας «Ο.ΞΙ.Φ.» (Δωρεάν τετράμηνη συνδρομή) - ΝΙΚΗΤΗΣ ο Γιάννης Δημητριάδης

29. Περιφερειακή Ενότητα Φλώρινας (Εκπαιδευτικό Επιτραπέζιο Παιχνίδι) - ΝΙΚΗΤΗΣ ο Γιώργος Σουλιώτης

30. Περιφερειακή Ενότητα Φλώρινας (Εκπαιδευτικό Επιτραπέζιο Παιχνίδι) - ΝΙΚΗΤΗΣ ο Γιάννης Μοριχοβίτης


Με εκτίμηση
το Δ.Σ.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΚΛΟΓΩΝ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

Τα αποτελέσματα των εκλογών, που έγιναν την Τετάρτη 5 Δεκεμβρίου 2012, για την ανάδειξη του νέου Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων για την διετία 2012-2014 και της Ελεγκτικής Επιτροπής ήταν:


    Εκλέγονται για Δ. Σ.                            

1. Παράσχος Παναγιώτης    

2. Αναγνωστόπουλος Ιωάννης

3. Σερίδης Πέτρος  

4. Σπύρου Παντελής

5. Μουρατίδου Μαρίνα

6. Τσιάρα Ευαγγελία

7. Ατζή Ελένη

8. Κουσιπέτκου Σοφία

9. Πηλείδης Παντελής

10. Σβάρνας Ιωάννης


Εκλέγονται για Ελεγκτική Επιτροπή    

1. Κούλης Λαέρτης

2. Τόλια Άννα

3. Ρούφου Χριστίνα

4. Γκουλής Νίκος

5. Καραμήτσος Δημήτριος


Το νέο Δ.Σ. συγκροτήθηκε σε σώμα ως εξής:

Πρόεδρος :   Σερίδης Πέτρος

Αντιπρόεδρος:  Αναγνωστόπουλος Ιωάννης

Γραμματέας:   Τσιάρα Ευαγγελία

Ταμίας :   Σβάρνας Ιωάννης

Μέλος :   Παράσχος Παναγιώτης

Μέλος :   Ατζή Ελένη

Μέλος :   Μουρατίδου Μαρίνα

Αναπληρωματικά Μέλη: Κουσιπέτκου Σοφία

Αναπληρωματικά Μέλη: Σπύρου Παντελής

Αναπληρωματικά Μέλη: Πηλείδης Παντελής


Η Ελεγκτική Επιτροπή συγκροτήθηκε σε σώμα ως εξής:

1. Κούλης Λαέρτης

2. Τόλια Άννα

3. Ρούφου Χριστίνα

Αναπληρωματικοί: - Καραμήτσος Δημήτριος

         - Γκουλής Νίκος

Εκλογο-Απολογιστική Γενική Συνέλευση - Δεκέμβριος 2012